Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin - mam dosyć
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 08:16   #16
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Jestem w dołku od dwóch dni. Używam Differinu (+Unidox + Duac) od tygodnia, a moja broda wygląda coraz gorzej i gorzej. Oczywiście wiem, że zadaniem Differinu jest wyciągnąć całe obrzydlistwo na zewnątrz, ale, na litość boską, jak długo będę jeszcze wyglądała jak monstrum? Już się cieszyłam, że te okropne bolące pryszcze zaczęły przysychać, a dzisiaj rano odkryłam, że robią się nowe, bolące jak diabli. Ile to jeszcze potrwa? Czy nie zostaną mi ślady po tej katastrofie na twarzy? I czy mam czymś nawilżać skórę, czy ma się łuszczyć jak cebula?
Nie złoście się, proszę, jesli się powtarzam, musiałam się poskarżyć Od kilku dni staram się nie wychodzić z pokoju w pracy i ze złości objadam się czekoladą. Zawsze miałam ładną twarz, to się teraz dorobiłam przez ginekologa-idiotę
przeciez odpowiedzi na Twoje pytania są w wątku differin raz jeszcze, dlaczego nei przeczytasz? wysyp dprzy retinoidach jest normalny nie powinnas nzaprzestawac uzywania, tylko zmniejsz częstotliwosc. po góra 2 tygodniach wysyp zniknei

jelsi chodzi o kupienie bez recepty wszytsko jest mozliwe jesli ma sie znajomosci ale bez tego wątpię
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując