Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 24h zmecznie:(
Wątek: 24h zmecznie:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-06, 09:01   #17
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: 24h zmecznie:(

Wiecie co ja mam też taki problem i nie mogę się niczego doszukać, odżywiam się zdrowo, chodzę (szybkim krokiem )co najmniej 5 km dziennie(mam do pracy 2,5 więc chodzę na pieszo),robiłam badania i nic. Nie mówiąc o tym, ze nie mogę sie wogóle skupić na pracy umysłowej w domu (pracuję w biurze -w pracy też często jestem senna) jedynie praca fizyczna mnie nie usypia i nie męczy zbyt-jesli nie jest oczywiscie zbyt męcząca.Ciśnienie jak większość z Was też mam niskie.
Ostatnio wyczytałam, że na taki stan może wpłynąć chory kręgosłup w odcinku piersiowym no i rzeczywiście mam zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku piersiowym juz od 6 lat (a mam dopiero 29 lat),kiedyś musiałam bardzo ciężko pracować fizycznie w dzieciństwie i wczesnej młodości i to zwyrodnienie mam przez to.
Ale na 100% trudno mi stwierdzić, dlaczego ciągle jestem zmęczona.
Mieszkam z mężem, nie mamy dzieci, nie mam wiele obowiązków (tyle co każda kobieta zajmująca się domem), a jestem ciągle zmeczona.Chodzę wczesnie spać, ostatnio to już padam o 20-21.00.
Witaminki nie pomagaja, poranna kawa lekko pobudza ale przez 2 godz, wiecej staram sie nie pić kawy.
Mam nadzieję, że ktoś znajdzie rozwiązanie naszych zmęczeniowych problemów.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując