Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tragiczne ścięcie i co dalej... mały dylemat ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-06, 16:30   #1
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a

Tragiczne ścięcie i co dalej... mały dylemat ;)


Parę dni temu byłam u fryzjera i tak się rozszalał tymi nożyczkami do degażowania, że wyglądam... Jak bym miała tylko trzy włosy na krzyż.
Zdjęcia poniżej, są przed ścięciem. Nie mam zdjęcia z aktualną fryzurką, ale też dużo ona nie zmieniła się. Są dużo krótsze i jest ich mniej, ale wygląda prawie tak samo...
16 października idę drugi raz do fryzjera, tym razem innego (z lepszą renomą i ceną )Na pewno idę ściąć się na krótko, bo już wole mieć krótkie włosy, niż dalej chodzić z tymi "trzema na krzyż"

Ostatni raz farbowałam włosy dwa miesiące temu i mam już spore odrosty. Dziś sobie pomyślałam, że skoro mam już tak krótkie włosy to może ściąć na krótko i nie farbować. Do końca zimy miałabym krótkie włosy z moim naturalnym kolorem. Naturalny, znaczy taki średni blond, wpadający raczej w ciemny blond.... chyba. W kóncu widuje go ostatnio tylko na odrostach

Teraz jest mój dylemat.. zostawić ten kolor, czy wracać do naturalnego ?????

Już kiedyś robiłam taką analizę kolorystyczną i wychodziło wtedy, że jestem latem

Wszelki inne sugestie... mile widziane

Pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aga - praca 014.jpg (66,8 KB, 327 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0248.JPG (33,5 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0277.JPG (49,2 KB, 362 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując