Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 21:02   #286
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam Kochaneza spadkiDawno mnie nie było bo ta ch...na rwa kulszowa dała mi popalić i trochę trzyma do tej pory ale już lepiej ale dieta poszła w d...pe,boję się zważyć ale po ciuchach nie widzę różnicy tyle,że jestem strasznie zmęczona
Wrócilismy z działki na chwilę do domu bo trzeba zaprawy na zimę zrobić i w związku z tym moje pytanko,macie jakiś przepis na ogórki konserwowe na słodziku,jutro sie zabieram ale nie ma to jak sprawdzony przepis,proszę o jakiś
Cytat:
Napisane przez beatazygadlo Pokaż wiadomość
Wcale sobie nie radzę,po prostu czekam,aż zastój minie.Waga w końcu spada i tak do następnego zastoju .Dziewczyny doradzały żeby upiec kurczaka i jeść przez cały dzień tylko mięso z niego.Szczerze mówiąc mnie to nic nie daje
Najlepszy sposób to wierzyć ,że waga spadnie i nie załamywać się i nie rezygnować tylko walczyć
Może za mało jesz?
Kurak najlepszy z grila z przyprawami,które lubisz i możesz go odgrzewać w mikrofali przez cały dzień-tak lubie bo na działce idealny,może inne laski mają inne sposoby-przepisy
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując