Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - <3~Wszystkie Pieguski - łączmy się !:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-05, 18:23   #23
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: <3~Wszystkie Pieguski - łączmy się !:D

malgosia- to koniecznie daj znac

Vaniliaa_- niektorzy tak mają, a za szczęsciarę sie nei uwazam, bo dzisiaj wyszłam troche na słonce i od razu widac>< jak lampart normalnie ><


Cytat:
sama mam piegi - ręce, ramona, twarz, troche na dekoldzie, najwiecej w lecie, przy słoncu, uwielbiam je i czekam na nie ale najbardziej to uwielbiam piegowatych facetów jak widze, że jakis ma piegunie na rękach albo ramionach albo twarzy to ja od razu topnieje na miejscu, jak masło... mrrrrrr.....
cudownosci!
a w uk duzo takiego chłopa, wiec jak ktoras lubi to zapraszam ...
ojaaa, zazdroszcze, że je akceptujesz a tym bardziej podobają Ci sie na męzczyznach

W ogole to prawda co mowią o UK, że kobiety tam nie są atrakcyjne?
idę na anglistyke i sie interesuję UK bardzo


Cytat:
Jakoś nigdy mi nie przeszkadzały, poza tym większość Mężczyzn uważa, że to słodki dodatek Więc się nie spinam
ja sie wlasnie zastanawiam co faceci myslą o piegach :p
ale strzelam, że nawet nie zwracają wiekszej uwagi na takie ' pierdoły', bo my mamy tendencję do wyolbrzymiania wszystkiego


Cytat:
Pokażcie swoje piegi
bede odważna i pierwsza pokażę moje piegi xD na zdjeciach ciezko je uchwycić, ale powiem Wam, że jak oglądam zdjęcia sprzed 3 lat gdzie mialam zdjecia bez podkladu w ogole to piegi były malutkie... prawie niewidoczne... a w styczniu oczywiscie zachcialo mi sie pojsc do solarium bo studniowka i wszystkie chodzily... i masz babo placek, zastanawiam sie teraz czy kiedykolwiek wroce do tamtego stanu ><

umieszcze zdjecie ktore zrobila mi kolezanka z bliska wiec piegi widac xD ale tylko na chwile , żeby nikt oprcz Was nie widzial
btw. dziwnie na zdjeciu wyszłam, wiec przepraszam XD

Cytat:
Mo były tż też uwielbiał moje piegi zresztą dalej tak jest
no a ja tz nie mam ktory by mnie przekonal jakie to one są sliczne xD

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2011-08-05 o 18:53
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując