Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-09, 13:58   #73
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Bukiet slubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesteście straszne optymistki z tej ilości kwiatów przy założeniu że wszystkie kwiaty w paczce będą dobrej jakości (jakość 100% przy cenie 5zł za różę) umiejętnym wykorzystaniu materiału na wiązankę o której mowa wjdzie min.15 róż żółtych + 5-8 róż bordowych + 6 kwiatów storczyka. Z tego co zostanie wyjdzie maleńki bukiet dla świadkowej + 2 przypinki dla świadków. O samochodzie a tym bardziej kościele nie ma co mówić.
Próba na innych kwiatach - to chyba dowcip - każda roślina zachowuje się inaczej nawet w obrębie tego samego rodzaju (ma inny pokruj kwiatu, grubość łodygi, gęstość liści). Dla osoby która nie ma wprawy zrobienie bukietu w ręku to dobre 2 godziny, no chyba że pęk zwiążemy do kupy i już.
Jeśli dodamy czas wykonania wiązanki dla świadkowej + przypinek dla świadków to będzie ok.4 godzin. Która Panna MŁoda ma na zbyciu w przeddzień ślubu lub w dniu ślubu tyle czasu + mocno poranna wizyta na giełdzie. Może lepiej, aby taki bukiet wykonała przyjaciólka lub ktoś z rodziny? Ja mimo że jest to mój zawód nie popełniła bym tego błedu drugi raz. Oczywiście robiłam bukiet sama, ręce mi się trzęsły, popełniałam błędy i byłam wściekła że nie poprosiłam koleżanek.
Acha łapki też mi się troszkę pobrudziły i w ostatniej chwili musiałam malować pazurki. Rozumiem że jeśli ktoś jest w sytuacji bez wyjścia to trudno, ale jeśli policzycie koszty okaże się że warto nawet w odleglejszej miejscowości zamówić bukiet (oczywiście ustalając wszystkie szczegóły) i pokryć koszty dowiezienia. Pozdrawiam
ciagle tylko negatywnie wypowiadasz sie o wlasnorecznym wykonaniu bukietu. My tu tylko gdybamy w Ty ciagle walczysz ze nam nie wyjdzie ze za trudne. Nikt nie mowi o skomplikowanych bukietach.
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując