Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-09, 17:20   #3730
misiula_88
Raczkowanie
 
Avatar misiula_88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 495
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

hej brzuchatki

dzisiaj pracowity dzień, wreszcie zajęłam się porządkami w domu, bo siostra się wczoraj wyprowadziła, zostawiła wolny pokój, więc pomału urządzam sypialnię i kącik dla maleństwa a przy okazji porządkuję wszystkie szafy, szafeczki, półeczki i wyrzucam masę niepotrzebnych klamotów, które się przez lata nazbierały...

Myszeczko aż ciekawa jestem, ile masz tego rodzeństwa Ja mam 2 siostry. Moi rodzice pomagają jak mogą, czasem jakiegoś niedużego pieniążka podrzucą, zawsze jak jesteśmy u nich to wracamy z wałówką jedzenia, a teraz to już w ogóle oszaleli na punkcie pierwszego wnusia i stale przywożę od nich siaty ciuszków Mnie jest jakoś głupio od nich brać, skoro sami zarabiamy i rządzimy się na tyle, na ile nas stać. Ale mam wrażenie, że chcą mi wynagrodzić czas studiów, kiedy było im ciężko finansowo, bo niedużo zarabiali, a ja w innym mieście, więc musiałam godzić studia dzienne z pracą. Teściowie też starają się pomóc jak mogą, tylko oni mniej wiedzą o naszych problemach, bo się nie chwalimy, jak jest źle

kasik, ale uparta ta Twoja opryszczka...
__________________
Kacpruś

[*] 3.12.13

cieszę się życiem!

Ninka!

misiula_88 jest offline Zgłoś do moderatora