Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA, miła, łatwa, SKUTECZNA!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-19, 10:31   #24
Dota
Raczkowanie
 
Avatar Dota
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawka, ale wolałabym wieś.
Wiadomości: 114
Re: DIETA, miła, łatwa, SKUTECZNA!!!!!

Co do zupek. Ja jem. Bez ziemniaków, ale doprawiam mlekiem.

A co do sosów np. słodko-kwaśnych to wiesz, że nie wiem? Ale z czym byś go zjadła?

Ja obiadałam się sałtką, konserwowa kukurydza, groszek zielony tez konserwowy, majonez KIELECKI, kosteczki szynki, lub poledwicy, lub tych cieniutkich kiełbasek. Miam, mniam.

Jadłam też kanapeczki. Ser żółty, jako chlebek, wedlina, ogórek, lub pomidor. By mi przykro nie było, smarowałam majonezem oczywście KIELECKI .
Jadłam kurczaka pieczonego, gotowanego, wędzonego.
Ryby też, ale zdejmowałam panierkę.
Uwielbiałam OWOCOGURTY z McDonaldsa. Dowiedziałam, że jest na bazie jogurtu naturalnego, bez dodatków cukru. Do końca w to nie wierzyłam, bo był podejrzanie dobry, a jak sama zrobiłam to mnie wykrecało. Ale czasami sobie podjadałam ten OWOCOGURT.
I co? Resztę w miarę normalnie, jajecznica na maśle z kiełbaską lub szynką. Żeby się najeść jadłam z 4 jajek. Trochę mdlące, ale da się. i wiecie co? Ja teraz myślę o tym swoim odchudzaniu, to jadłam całkiem spore ilości tego wszystkiego. Teraz jej mniej, żołądek sie skurczył??? I co jest prawdą. Jak jest wolno, mniej zjesz, a efekt dla mózgu będzie ten sam. Po 15 minutach dochodzi do niego informacja o tym, ze jesz. Więc jedzcie wolno (ale nie na tyle by usnąć).
__________________
Szukam tego pieska ze zdjęcia.
Nagroda.
Dota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując