Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-12, 10:45   #1821
kajacier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 18
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja raczej nie mam problemów z rozczesywaniem, bo robię to tylko palcami :P revalid sprawia, że włosy są takie sprężyste jakby już po użyciu odżywki! Z założenia jest dla włosów suchych i zniszczonych, to jest taka jakby kuracja, stosuje się ją przez 2 tygodnie myjąc włosy tym szamponem 2-3 w ciągu tygodnia. Ja jednak myję cały czas, ale chyba coś w tym jest, bo przy ciągłym stosowaniu efekt jakby mizerniejszy. Ja mam go tylko dlatego, że u mojej mamy w aptece była na niego promocja i kosztował chyba 16 złotych..
rigenol można dostać chyba w każdym sklepie fryzjerskim, no ale tam będzie na pewno trochę drożej niż przez internet.
odżywkę ze szpiku już też zamówiłam, czekam tylko na potwierdzenie tego czy mają ją aktualnie w magazynie.
chyba oszalałam tyle już nazamawiałam i ciągle mi mało
Poczytalam Twoje posty i jestes juz dla mnie mistrzynia tej dziedziny! Czy mozesz polecic mi szampon najlepiej cudowny (...)ktory przywraca wlosom objetosc? Mialam zawsze geste i cudowne a po ostatnch wyjsciach z balejazowni profesjonalnej mam wrazenie ze mam polowe wlosow. Myje codziennie Sheer Blond, stosuje wax, przed Sheer Blondem bylam wierna Rene Furtererowi i mam baterie odzywek, ale nic wlasciwie oprocz ochrony koloru nie widze, zeby dzialalo na grubosc, miesistosc itp. Masz moze jakis pomysl na to??? Pozdrawiam serdecznie.
kajacier jest offline Zgłoś do moderatora