Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-19, 12:19   #2290
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Farminka straszne!!!!!!!!!!!!!! a najgorsze jest to ze wszedzie sa kolejki a przeciez kazdy dien jest na wage zlota



ja wam nie pisałam ale odkąd zmarla moja mama udzielam sie na jednym z watkow i pare kobitek do mnie pisze tak se luzne rozmowy
........................ i przezylam szok jedna pojechala na lecznie za granice druga do mamy na wakacje obie sie nie odzywaly
zaniepokojona weszlam na jedno z forum i sie dowiedzialam ze jedna zmarla dwa tyg temu druga pare dni temu nie moglam i nie moge pogodzic z tym co sie stalo przeciez dobrze sie czuly przynajmniej jedna


a ja mam dzien do du...p...y..... Amelia wczoraj zansela kolo 21 a dzis wstala za dziesiec 5 i nie chcialo jej sie zasnac lobuzowala na calego kolo 6 drzemnela sie na niecale pol godz
tak wygladał ranek wiec myslalam ze drzemka chociaz dluzsza bedzie nastawilam obiad minelo moze 40 min slucham a ona juz nawija do poduszki i ochraniaczy ( bo ma w misie i do nich gada) jak po nia dlugo nie przychodze wola ditaaaaaa ditaaaa

teraz mam ja na kolanach i katastrofa wierci sie probuje mi cos pisac wiec musze spadac i tyle mojej bestroskosci


z danielem wszystko ok moja tez ta chodzi we snie po lozeczku


moj lobuz
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2011-08-19 o 12:25
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora