Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-20, 10:00   #2310
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;28864454]
Maksia odwiozłam do rodziców na spanie, w nocy jada nad morze, jakoś mi tak dziwnie... 10 dni bez mojego kochanego diablątka bedę.[/QUOTE] to wypocznij trochę bo ostatnio to w ciągłym biegu no i stresie byłaś a Maksiu pewnie się tam dobrze wybawi

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
Ja też mam świra, a teraz jak tę plamkę zauważyłam to mam juz mega świra. Żęby myliśmy rano i wieczorem wcześniej, teraz myjemy nawet po każdym posiłku, a 3 razy to minimum. Po kąpaniu myjemy zęby już na noc, potem ewentualnie wodę pije podczas usypiania. No ale potem się budzi w nocy i zazwyczaj jeśli nie pomaga utulanie, to jest mleko! (czyli prawie zawsze) Zanim plamka się pojawiła to tak bardzo się tym nie przejmowałam, tłumacząc sobie, że przecież większość dzieci w wieku mojego je w nocy, ale później jak poczytałam w necie, że nawet młodsze dzieci mają już próchnicę to się załamałam.
to niekoniecznie musi być próchnica, jescze się nie stresuj. Plamki mogą również świadczyć, że szkliwo się mineralizuje

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o jedzenie w nocy, lekarka powiedziala mi, ze Maluchy w tym wieku nie potrzebuja juz jesc w nocy, wiec kiedy sie budza powinno dac sie wode, bo tak dostaja nagrode - buteleczke mleka. Przez pare nocy beda sie buntowac a potem nie 'bedzie im sie oplacalo' budzic na wode i przestana. U nas zadzialalo choc po powrocie z Polski troche nam sie Stefek rozregulowal i znow musielismy wprowadzic rutyny nocne
babka zwracala wlasnie uwage na zabki. Tak samo z jedzeniem w ciagu dnia, mowila zeby wprowadzic stale posilki bez podjadania pomiedzy, bo zabki nie maja szansy 'wrocic' do swojego ph i przez to tez wieksze prawdopodobienstwo prochnicy.

Araczki, Stefek idzie do przedszkola od poniedzialku bardzo sie martwie jak to bedzie, glownie z powodu bardzo nieregularnego trybu pracy jaki mamy oboje z Malzem, mam nadzieje, ze bedzie ok
Przezywam juz jak cholera...
Kupilam Malemu super rzeczy na dwor i do latania w przedszkolu, porobie pare fotek i wrzuce

U nas osiolek do kicania tez nie zdal egzaminu, Maly sie go boi, poki co..

Stefcio wlasnie wpadł do pokoju i chce zebym puscila Mu gummy bear, uwielbia te piosenki
i nie protestował jak podałaś wodę? Bo Wiktor drze się jakbym obdzierała go ze skóry

Trzymam kciuki za przedszkole ale Stefuś na pewno da sobię radę
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora