Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie...
Wątek: Odchudzanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-01, 17:50   #18
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
kolejne odchudzanie, prosze o rady

witam!
Chcialabym sie Was poradzic odnosnie cwiczen diet i zdrowego odchudzania problemy z waga mialam juz w podstawowce.Chyba majac 16 lat wazylam 73 kg i mialam chyba wtedy okolo 160 cm wzrostu :/ Postanowilam ostro schudnac i udalo mi sie! w 3 miesiace zrzucialam 15 kg ale niestety teraz sadze ze nie bylo to madre zagranie jednak.Bo raczej moja dieta polegala na ciaglej głodówce,malo cwiczylam bo nie mialam juz na to sily, miesiaczke rozniez mi stanela na 3-4 miesiace :/ Teraz mam 20 lat , waze 60 kg (czasami 62 )przy zwroscie 164 i zamierzam jeszcze zrzucic jakies 6 kg, wiec mam nadzieje ze nie bedzie tak ciezko z tym. W czasie odchudzania zawsze bardzo malo jem, glodze sie a potem mam ochote naprawde zjesc kilogram lodów.Chcialabym sie dowiedziec jakie mozecie mi dac rady, nie chodzi mi zebyscie dziewczyny mi diety rozpisywaly ale np.takie rady praktyczne, jakie cwiczenia itd...czy bieganie czy bardziej marsz? czy cwiczenia rozciagajace czy bardziej intensywne? a jesli chodzi o diete to moze jakies ciekawostki? ja np czytalam ze w czasie odchudzania pomagaja spalac tluszcz grajpfruty i musze przyznac ze chyba troche w tym prawdy(a moze to autosugestia)
aha i mam takie pytanka czy w internecie sa dostepne jakies filmy instruktarzowe z cwiczeniami?
z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując