Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reni- Nail
Wątek: Reni- Nail
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-13, 18:01   #6
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
Dzięki na info
Nie zrozum mnie źle, ale jak to jest możliwe, że jedna dziewczyna weźmie za zrobienie Tipsów 60zł a druga 45zł i klientki są zadowolone? Myślisz, że jedna chce więcej zarobić wiec winduje cenę? Czy po prostu pracuje na tańszych materiałach?

Wkurzyłam się, że nigdzie niema info w jakiej hurtowni są przyzwoite ceny żeli i :
http://www.dcdpaznokcie.pl/index.php/produkty,zele__preparaty_ uv
znalazłam ten sklep: mega wybór takich marek jak polecane przez Was: IBD, ESN, Euro Fashon, Christo itp.
Przynajmniej jest wybór czy kupić 14g ESN za 52zł czy 14g Christo za 90zł.
Miłego kupowania!
Witam.
Sklep a raczej hurtownia kosmetyczna,którą znalazłaś to strzał w dziesiątke. DCD to hurtownia z Dzierżoniowa ( ja jestem z Bielawy), oferująca produkty po przystępnych cenach. Zaopatruję się tam od 3 lat w odżywki,ozdoby a ostatnio i żele do pazurków. Można tam dostać niedostępne w sprzedaży detalicznej włoskie (profesjonalne) produkty do pielęgnacji wlosow i ciala po swietnych cenach. A wybor maja niesamowity, przez co moj portfel raz tygodniu oproznia sie o conajmniej 150 zl
Jest to pododdzial Euro-Fashion, dziewczyny zawsze doradzą co kupić i starają się dopasować produkty do indywidualnych potrzeb kosmetyczki.Wybór na stronce jest raczej marny,ale jeżeli mieszkasz w miarę blisko to polecam to miejsce na zakupy. Dostaniesz oczopląsu
W przyszłym tygodniu idę tam na szkolenie, mam nadzieję że będzie OK.
Pozdrawiam i polecam.
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując