Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-21, 11:11   #2710
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ja już w domu, strasznie szkoda mi było wracać.. chętnie spędziłabym nad morzem jeszcze tydzień, no i przydałoby się doopalać resztę ciała, na razie opaliłam tylko przód
niestety wczoraj dopadło mnie zapalenie pęcherza, masakra - przynajmniej dobrze, że dopiero teraz i nie zepsuło mi wyjazdu, ale i tak cierpię
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja chyba coś przytyłam ostatnio Niby piłam pu-erh przez okres urlopu i teraz pokrzywę, która też pomaga w przemianie materii a jednak czuję się jakaś ociężała, choć nie wiem czy aż tak dużo zjadam W pracy jem raczej mało, zwykle 2-3 małe kanapki + jogurt lub owoc i często w drodze do domu już czuję się głodna, więc w domu od razu zjadam obiad (zwykle jem tylko drugie danie), potem jakiegoś loda na osłodę, na przegryzkę przy TV owoce - ostatnio maliny lub śliwki, na kolację jakaś 1 kanapka. Nie wiem czy to dużo?
jakie tam dużo może kanapki w pracy jedz większe, a mniejszy obiad? chyba czym później je się większy posiłek, tym gorzej no i zgadzam się z Izą, że jakakolwiek aktywność też robi swoje
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A-ha!
Tu Cię mam Wchodzicie na złą stronę. Trzeba wejść na Nailsupplies.us
Tokaj też jest piękny Co prawda na długo bym w tej jednej miejscowości nie wytrzymała, byłam jeden dzień, bardzo klimatyczne miasteczko, super winiarnie w piwnicach małych domków... Pięknie Ale dużo tam było pijanej młodzieży jak na mój gust, chociaz wtedy był chyba jakiś festiwal wina...
ja wpisywałam w wyszukiwarkę i wyskakiwało z .us, ale pomijałam i nawet nie przyszło mi do głowy, że to jest prawidłowy
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
co do apteki ziko. zaszłam tam kiedyś przypadkiem, kiedy w dozie nie chcieli mi przyjąć recepty (nie wiem dlaczego) i wtedy odkryłam, że jest tania. i, że doz wcale tani nie jest. wykupiłam tę receptę o 5 zł taniej niż w dozie. w ziko też kupiłam ten duży filtr la roche 300ml, i okazało się, że moje tabletki anty są tam tańsze aż o 7zł niż w doz i innych aptekach! więc teraz tylko tam zachodzę w sumie
muszę się udać do tej apteki, skoro mają tak korzystne ceny, moje tabletki najtaniej mam koło siebie, ale niestety nie mają zbyt wielu marek dermokosmetyków
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w gdańskim Empiku i bylo ich jeszcze sporo na półce
Udanego wyjazdu
o, Ty też nad morzem, fajnie
teraz jak się opaliłam odcień Shiseido będzie w sam raz
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Od rana gonię z moim aparatem i cykam fotki. Poluję głównie na samoloty, żeby zobaczyć jak zoom je łapie. Udało mi się parę startujących z Balic złapać i nawet widać napisy na nich
świetnie, że tak dobrze się sprawdza! też bym chciała taki aparat
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-08-21 o 11:13
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora