Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-21, 16:45   #56
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
ja już teraz intuicyjnie mogę Wam powiedziec,że pewnie będę wolec b.blender..a to dlatego,ze bardziej odpowiada mi jego kształt...może dlatego,że nie stosuje go typowo" stęplowanie dupką" tylko stepluję bokiem jajeczka więc łapię jajo jak mi wygodnie...a w cosmo jajo ma ''wcięcie'' w talii podobno tez bb jest najmiększy ze wszystkich dostepnych jaj ale....oglądałam kilka filmików moich gurów makijazowych i oni polecają właśnie cosmo jako tańszą alternatywę,podobno lepiej znosi mycie itd... no i ten czubeczek wydaje się bardziej poręczny do operowania w okolicach oka i nosa.
Ja to zrobię tak- zakupię Cosmo na początek.
Nie jestem najlepsza w te klocki na razie, zaczynam swoją przygodę z fluidami można powiedzieć, mimo, że mam 19 lat, ale za bardzo się nie malowałam, teraz chce poukrywac moje piegi, także nie chce mieć dużej tapety na twarzy. Pędzle są mi również obce, także na sam początek myślę, że Cosmo nie będzie dla mnie zły, skoro działanie jest takie samo
Dziękuję bardzo za umieszczenie tej stronki i jeśli ktoś byłby tak kochany i mi wytłumaczył jak sprzedaż się odbywa, gdy kupujemy coś z UK to proszę niech mi napisze PW !
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując