Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na wrześniowe wesele
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-22, 14:01   #21
zoch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 43
Dot.: Na wrześniowe wesele

Cytat:
Napisane przez Agacior_91 Pokaż wiadomość
zdecydowanie nr 3 ! czarna sukienka zbyt ponura i smutna, a nr 1 jak dla mnie mimo wszytko za bardzo odstrzelona

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

a poza tym , wiem ze zabobon ale w białych sukienkach na wesela sie nie chodzi, chyba ze jestes panią młodą. Osobiście czułabym się nie komfortowo w białej sukience.. ale to zależy oczywiscie od własnych przekonań.

Pierwsza sukienka nie jest biała tylko ecru. Byłam w niej na ślubie mojej siostry gdzie pełniłam rolę świadkowej.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Mia1989 Pokaż wiadomość
Hehe dodałam ostatnio u siebie wieszak z taką sukienką jak u Ciebie pod 3 2 mi się nie podoba, za smutno
Właśnie widzę, że mamy takie same sukienki Istnieje więc możliwość, że ktoś może ją mieć na weselu.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Ja, jako zwolenniczka czarnych sukienek zawsze i wszędzie jestem za 2, do tego kolorowe buty i kopertówka i voilà śliczna jest ta sukienka!
Ja też jestem najbardziej za tą sukienką. Ale ide jako osoba toważysząca i ta sukienka jest chyba zbyt odważna.
zoch jest offline Zgłoś do moderatora