Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona trzecia!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-25, 11:12   #2105
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona trzecia!

No siemano!

Obudzilam sie o 5 by przykryc Antuana, a on caly przesikany. I sie zaczelo rozmyslanie jak wczoraj Sania z kupa Marcelka przebrac nie przebrac, przebrac... moze do 7 pospie i go przebiore? Nie dalam rady, bo bym nie zasnela. Przygotowalam najpierw mleko, przebralam, dalam mleko w dzioba i spalismy do 10



Ja tak jak Mary, Sania nie karmiona UU... i teraz juz wiem...
karmcie swoje dzieci UU zeby nie nadawaly na swirofalach jak to Mary mowi
[zarcik taki]


Camomile to teraz Ty wpadaj do mnie u mnie pol slonka pol chmureczek, ale sucho
Jak sie zarejstrujesz na stronce mleka Aptamil to dostaniesz Misia Polarnego
Z cow&gate nic nie dostalam, z SMA chyma tez nie
Musze obczaic jeszcze heinz i organix
a ten Clinique to jak ze strony zamowisz?

Enchantress ja tez sie podpisuje pod tym co dziewczyny pisaly!!! Jestes super mama i to TY JESTES MAMA GABI I TO TY WIESZ CO DLA NIEJ NAJLEPSZE! Inni, owszem, moga dawac swoje rady, ale czy Ty ich bedziesz sluchac to oczywiscie Twoja sprawa! Jestes dojrzala mama i nie daj sobie wmowic, ze jest inaczej

MoniaK super, ze Tymus sie zainteresowal matka!!! Zawsze to chwila na kawke, herbatke czy ploteczki na wizazu

Grazin wspolczuje ulewania Sebka pewnie niedlugo juz przestanie... nie bedzie chaftowal do 18
Oj moj tz by w zyciu tak nie zrobil... jego sen jest najwazniejszy, a to ja jestem matka

Lolka, Sania dolaczam do klubu miliona zdjec WSZYSTKIE CUDOWNE I CHCE WSZYSTKIE!
Mam juz wywolane do 2 miesiaca i teraz chce wywolac nastepne
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora