Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-25, 17:37   #4459
kluu
Raczkowanie
 
Avatar kluu
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
GG do kluu
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez kolczyki Pokaż wiadomość
ooo ja też byłabym chętna kluu powiedz tylko czy te Twoje foremki są elastyczne? kupiłam ostatnio dwie sztuki też robione przez kogoś z jakiegoś niby specjalnego niebieskiego "silikonu", są tak twarde, że z jednej modeline musze wydłubywać, a druga mi pękła;/
Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
no kluu, wrzuć gdzieś fotki też jestem ciekawa tych foremek
więc z tych rzeczy powiedzcie, które wymieniłam wybierzcie taką, którą najbardziej jesteście zainteresowane a zrobię takową i pokażę (zrobiłam dopiero dwie: sobie różę małą i aparat foto, są elastyczne, normalnie ta się z nimi obchodzić tak jak z tymi z etsy jednak przyznam,że są ciut twardsze niż tamte, przynajmniej mam takie wrażenie są koloru fioletowego;p nie chcę robić wszystkich dostępnych ( narazie) jeżeli nikt nie jest zainteresowany określoną formą. jak ktoś jest zainteresowany kupnem to najlepiej pisać na gg, wtedy pokażę wyrób z foremki i ją wykonam
kluu jest offline Zgłoś do moderatora