Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-29, 12:23   #647
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witam
Cytat:
Napisane przez Izaleszno Pokaż wiadomość
Ja będę żoną za 2 tygodnie. U mnie zaproszeni goście w 100 % potwierdzili przybycie i jestem bardzo mile zaskoczona bo kilku gości nawet wakacyjne wyjazdy zagraniczne przestawiło na późniejsze terminy. Wszyscy mi mówili, że zawsze ktoś z zaproszonych się wykruszy bo różnie to bywa i mam się na to przygotować. Dlatego czytając forum jestem zdziwiona, że w dzisiejszych czasach telefonów, e-maili i samochodów ktoś podchodzi do tego tak lekceważąco.
No to masz super zdyscyplinowanychgości. Ja niestety muszę dzwonić i pytać, a jest to dla mnie mało komfortowe, no ale cóż zrobić

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
u nas się trochę gości posypało, przede wszystkim kuzyni i kuzynki na których liczyliśmy stwierdzili ze nie idą albo nie biorą osoby towarzyszącej. Także na ostatnią chwilę jeszcze zapraszamy kilku znajomych, którzy mam nadzieje nie zawiodą chociaż w części do końca tego tygodnia ma sie wkońcu zamknąć lista gości bo już czas najwyższy.
za dwa tygodnie będziemy chyba płacić za salę całość, za trzy spotkanie z kamerzystą, a w tym tygodniu jedziemy do zespołu i pewnie omówimy jakie będą zabawy weselne.
kareta jest ok a jezioro łabędzie myślę że przy gronie jakie będzie na weselu to może być niezły ubaw
no wczoraj w końcu nasi rodzice się spotkali choć znają się od dawna ale jakoś spotkanie nie mogło dojść do skutku. Było ok choć bardzo się denerwowałam, ale wszystko zostało omówione. Może w końcu atmosfera się rozładuje i ten ostatni miesiąc będzie mniej nerwowy jeśli chodzi o stosunki z rodzicami.
Nam też część osób odmówiła (z 80 obecnie mamy 66) ale nie dopraszaliśmy. Co do opłaty za salę- to może zostawcie sobie w rezerwie ze 2 tyś. do dopłacenia w trakcie imprezy w razie jakiś problemów i niewywiązania się właścicieli z umowy.
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora