Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-21, 18:11   #26
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wyprostowac wloski

Zel Goldwella jest naprawde skuteczny. Ale przy bardzo kreconych włosach jes skuteczniejszy płyn prostujacy.W sklepach fryjerskich maja wybór.Niestety azeby wyprostowac włosy na tych kosmetykach musimy uzyc prostownicy (najmniej wysuszajaca- na pare)lub suszarki i bardzo grubej szczotki.Chemiczny specyfik prostujacy włosy o ktorym pisano wczesniej, niestety rzeczywiscie niszczy włosy.Ja osobiscie pare lat temu pojechałam do pewnej włoskiej firmy, ktora jako jedna z pierwszych wprowadzała na nasz rynek płyn do prostowania włosów,(chemiczny).I osobiscie na szkoleniu przeprowadzałm ten zabieg( bo jak nie dotkne tonie uwierze.Piekna włoszka, piekne lekko krecone włosy, grube.Juz po chwili po nałozeniu plynu czułam jak włosy staja sie szorstkie.To było przerazajaceImiałam tez przerazenie w oczach, bo zaczeli mi tlumaczyc ze potem zastosujemy odzywianie i bedzie ok!Owszem bylo,ale ta osoba napewno nie ma w domu tylu preparatow!!Dlatego nie jestem za chemicznym prostowaniem.No moze w końcu dotra do nas kosmetyki takie jakimi prostuja włosy murzynki?Tez widziłam je na targahc w Bolonii.I to było 5 lat temu!!!I co? MY czekamy az znajdzie sie jakis ktos to to cos sprowadzi.
Atak wogole, to fakt ze niejedna osoba chciałaby miec piekne loczki!
całuski!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora