Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwołany ślub i co dalej....
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 06:29   #16
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Odwołany ślub i co dalej....

Cytat:
Napisane przez m_artucha Pokaż wiadomość
Hej postanowiłam założyć nowy wątek, bo wszystkie pozostałe albo już nieaktualne, albo o radości, która Was czeka. Niestety ja tego szczęścia nie mam i być może na własne życzenie. Odwołałam ślub na 2 miesiące przed datą i niby minęły już 3 tygodnie od rozstania to chyba dopiero teraz opadły emocje, a w sercu robi się przykro i smutno. Wiem, że tak miało być, że nie byłoby "pięknie", ale żal i smutek pozostaje. Chyba jeszcze mocno liczyłam, że postara się zawalczy, a on..... nic. A teraz po prostu potrzebuje pogadać najlepiej z "obcym", bo przyjaciele i rodzina zawsze będzie za mną, ale tego nie przeżywała osobiście...
Muszę CI powiedzieć, że mi zaimponowałaś. Jesteś odważna. Wiele dziewczyn na Twoim miejscu brnęłaby dalej, ze wzgledu na to, że "wszystko już przygotowane" i co ludzie powiedza. A Ty zawalczyłaś o swoje szczęście. Bo z perspektywy czasu zobaczysz, że najgorsze byłoby mieć męża który cię rani, nie szanuje i mu nie zależy. Dodatkowo Twoja rodzina też to widziała - masz od nich wsparcie, a to bardzo ważne.

Gratuluje dobrej i odważnej decyzji!
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując