Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-04, 10:20   #3497
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
gratuluje Stunnera; też upolowałam i jestem zachwycona
a pan Wojtek to chyba wyrasta na nowa gwiazdę krakowskiego MACa; dobrze że się rozkręcił

o, quad z Cindy Sherman - też się na niego napalam - mam nadzieję, ze będzie fajniejszy niż te teraz



teraz jakieś zmiany wprowadzili
ostatnio jak byłam to jakaś "nowa" dziewczyna (znaczy po raz pierwszy chyba w MACu ) pytała o te zaproszenia coś jej długo tłumaczyły ale zapisała się na makijaż. No i oni swoje stałe klientki trochę inaczej może traktują Kraków jest mały, a MAC nie tak popularny, jak ktoś ciągle przychodzi i jeszcze zostawia kupę kasy, to go pamiętają
Dziękuję Kajolku Chyba bym się zapłakała, gdyby mi sie tego rózu nie udało zdobyć To jeden z piękniejszych, jakie widziałam. jak go się nałozy na buzie, to zyskuje się jakiś taki nieodparty urok Róż odejmuje lat

A właśnie - propo quadów - ciemny tak jak typowałam ze zdjęc netowych - jest paskudny moim zdaniem. Ten jasny jest ciekawszy, ale nie na tyle, aby go nabyć. Zresztą tylko 2 kolorki w nim (dolne) mi się spodobały.
Mam nadzieję, ze te z Cindy będą fajniejsze.

Za to pojedyńcze cienie z MMO warte sa nabycia wszystkie

Pan Wojtek - zdecydowanie czarny koń krakowskiego MACa

Dokładnie mam takie samo zdanie nt traktowania stałych klientek w MAC-u, jak i Ty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-04 o 10:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora