Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik. Powód- stan zapalny w organizmie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-19, 07:29   #73
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik. Powód- stan zapalny w organizmie?

Oira no to trzymam mocno kciuki. powodzenia .

Cytat:
Napisane przez jakajataka
a moja dermatolog nawet nie miala zdania o tym, zapytalam sie to tylko powiedziala, ze tego sie juz nie robi... a skoro Ty bedziesz miec to ja juz nic nie rozumiem... napisz mi cos wiecej o tej autoszczepionce, jesli mozesz, ok?
tak jak pisalam, zdania na ten temat sa podzielone. ja mialam robiony wymaz z gardla i z nosa, a nastepnie hodowali w laboratorium przez 14 dni te moje dziwactwa. wyszly mi rozne bakterie i na podstawie moich szczepow bakterii stworzono specjalnie dla mnie ta autoszczepionke. jest to szczepionka w zastrzykach w pupe . jest 20 dawek. 10 dni (co 2 dni), potem przerwa przez tydzien i powtorka z rozrywki - przez 10 dni (co 2 dni), zatem jest to dlugotrwala kuracja. nie wiem czy mi pomoze czy nie, ale musze wszystkiego sprobowac. a te bakterie to mam przez antybiotyki doustne na syfy . tak mnie zniszczyla jedna dermatolog .

Cytat:
Napisane przez jakajataka
a ze tradziku sie nie pozbede, to mi powiedziala moja dermatolog... ona jest znajoma mojej mamy, wiec mysle, ze jest fair w stosunku do mnie, mowila, ze wszystko moze zwalczyc tradzik tylko na jakis czas, a pozniej on wraca, nawet to wycinanie migdalkow moze mi pomoz, ale nie calkowicie go zlikwidowac...
jakos nie przekonuje mnie takie podejscie tej Twojej pani dermatolog. najpierw trzeba zrobic mozliwie wszystkie badania (a jest ich naprawde duzo), a dopiero potem stawiac taka diagnoze. a z tego co czytalam, to jeszcze troche przed Toba .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując