Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 02:55   #3488
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
Czy to cos w stylu peelingu?
Ja mam cienka skore i poszeszone naczynka, raczej musze obchodzic sie delikatnie z twarza.
Ciagle szukam czegos pod oczy, bo mi nadal sucho..
Nie pilinguje tak, jak można to sobie wyobrazić, żadnego ścierania, rozpuszczania itd. Ale oczyszcza - między innymi. Efekty jakie uzyskuje sie dzięki temu urządzeniu są zbliżone do tych po jonoforezie w gabinecie. (tylko podejrzewam, że nie te same, bo chyba prąd jest słabszy, ale to, co widze w lustrze mnie zadowala, a koszta zakupu hada crie to 3 zabiegi u kosmetyczki, a mam "na zawsze" - wiec dla mnie dobry deal)
A co daje jonoforeza w kosmetyce? Zależnie od zastosowanych substancji:
• Rozjaśnia przebarwienia i plamy
• Dotlenia i bardzo mocno nawilża skórę
• Poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego;
• Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych;
• Odmładza skórę poprzez głęboki mikro-masaż;
• Przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry;
• Poprawia strukturę blizn;
• Pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę;
• Powstrzymuje tyrozynazę. Powstałe napięcie elektryczne rozwiązuje czarny pigment, który zostanie wydalony;
• Przy prędkości wibracji 24 000/sekundę, aktywne ultradźwięki rozpylają oczyszczoną wodę, w związku z tym natychmiast tworzą zawiesinę sebum i kosmetyku w porze, otwierającym się na skutek powstania napięcia od sondy, a następnie wyjaławia. Stąd też w krótkim czasie likwiduje stany zapalne i poprawia wygląd skóry;
• Bezboleśnie i dokładnie czyści skórę szybko rozpylając i usuwając zanieczyszczenia z porów;
• Wibracja ultradźwiękowa i jej efekt cieplny dla mięśni stale uaktywnia skórę, dzięki czemu eliminuje zmarszczki i ujędrnia mięśnie.

I wzmacnia naczynka! Chodziłam na jonoforeze z wit C i K do gabinetu. Moja skóra jest również naczynkowa i tak cienka, że wręcz przeźroczysta. Poza chwilowym zaczerwienieniem, żadnych negatywnych reakcji nie odnotowałam stosujac hada crie.

Powyższe info skopiowałam ze strony tej: http://www.sciaga.pl/tekst/62869-63-...ii_i_kosmetyce
bo najprościej wszystko , co ważne jest tam podsumawane.
Polecam przeczytać całość dot. zastosowania jonów w kosmetyce - Kachnaaaa - jest to również doskonałe rozwiązanie na przebarwienia po lecie!

Co do kremu pod oczy - zastanawiam sie, czy Ty Elaen przypadkiem nie potrzebujesz natłuszczenia bardziej, niż nawilżenia, skoro mimo stosowania kremów uczucie suchosci nie znika...? Myślę, że można sie o tym przekonać już za niewielkie pieniądze. Natłuszczajace kremy pod oczy ja znam dwa: Ava laboratorium - Mustela i Ceramidowy krem tłusty pod oczy Dermika. Pierwszy tani - nie ryzykujesz wiele - a nuż? Mnie poratował na wyprawie, ale nie stosowałam go długo i regularnie, tylko w ramach akcji SOS po odmrożeniu okolic oczu (tak tak, też można)
Drugi, Dermiki, droższy (chyba teraz będzie ok.45 zł), chwali moja sister.
Może którys z nich Ci pomoże?
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując