Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-07, 17:05   #1780
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość


sicilia mówiła mi że lepiej np na dzień stosować po prostu krem z filtrem a na noc jakiś przeciwtrądzikowy. tylko że ja bym chciała żeby krem na dzień też matowił skóre bo moja lubi się świecić czyli najlepiej gdyby był właśnie do skóry trądzikowej, a na noc wolałabym cere nawilżyć czyli nie stosować jakiegoś typowo antytrądzikowego kremiku ale nawilżającego. ja mam przynajmniej takie przeczucie że tak najlepiej
myślałam jeszcze żeby kupić prostu matujący krem, który mi polecałyście z ann marie a na to może jakiś filtr w sprayu.. chyba jest takie coś w sephorze..
a właśnie.. myślałam o zakupie oleju arganowego. na pewno któraś z was używała. jesteście zadowolone? [COLOR="Silver"]
Ja bym nie kupowała filtrów w Sephorze Szkoda kasy; filtr powinien chronić Cię przed promieniami słonecznymi. Teraz pytanie: dlaczego chronimy się przed promieniami? 1)z pow. fotostarzenia czyli profilaktyka 2) fotouczulenia czyli trwałe zmiany na skórze na które jesteśmy narażone stosując różne rzeczy,min. kwasy w kuracj p/trądzikowej.
Musisz zdecydować,czy potrzebujesz ochrony i jakiej.
Jak nałożysz jakikolwiek filtr na krem matujący,nie osiągniesz matu.

Są zwykłe kremy z niskimi filtrami (może jakby dobrze poszukać znalazły by się w asortymencie bio-) są apteczne wysokie filtry matujące
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-09-07 o 17:29
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora