Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-07, 22:57   #2320
martiiinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 202
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
A oddawali Wam pieniądze za wysyłkę inaczej niż czekiem? Dzisiaj dostałam 2 sukienki - jedna śmierdzi papierosami, a druga jest zupełnie inną (tańszą) sukienką niż ta, którą zamawiałam (woreczek z naklejką jest od "mojej" sukienki, ale zawartość już nie). I teraz nie wiem, czy jest sens pisać do nich o zwrot kasy za wysyłkę, czy po prostu olać to i odesłać?

Arrachnee, czy ja się ostatnio nabijałam z czegoś asosowego? Bo może mnie też pokarało?
Roznie, ale jeszcze nie odgadlysmy od czego to zalezy. Jak uzasadnisz to raczej zwroca...

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
ja rozumiem jak ktoś wysupłał ostatni grosz na zakupy na asosie albo zamówił na okazję a tu paczki ni ma i ni ma - tak miałam po pierwszym zamówieniu a to był okres między świąteczny/nowy rok - zapłaciłam i drżałam ale teraz mam już inne podejście - zamawiam przy okazji a jak nie dotrze to .... w koniec końców zwracają środki więc nie martwię się o nic i zamawiam dalej
To chyba jedyne zdrowe podejscie do sprawy
O kase w tej sytuacji tez raczej sie nie obawiam juz, ale czasem tak bardzo, bardzo chcesz zalozyc te rzecz na konkretna okazje.. :/ i wtedy bam, 'zniknie' przesylka..
__________________
lovetheorist.com
martiiinis jest offline Zgłoś do moderatora