Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 08:58   #3592
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
osz Ty!!! ale Ci zazdroszczę!!!!umieram z ciekawości, bo ledwo co wydałam kasę na MMO ale z tej jesiennej też planuję się spłukac nie mogę się doczekać swatchy
Ja przez tą paczuszkę MACową nabrałam jeszcze większej ochoty na nowe kolekcje. Dzisiaj umalowałam się pigmentem Blue Storm. Miałam go już wcześniej, ale przez sporą kolekcję pigmentów nigdy ''nie zdążyłam'' go wypróbować...to był wielki błąd. Kolor jest elektryzujący, spodoba się na pewno brunetkom. Oczywiście przy odpowiednim makijażu ''spodoba się'' także innym kobitkom , ale oczyma wyobraźni widzę taką właśnie kompozycję
Zrobiłam też parę fotek, ale jestem teraz po za domem także jak wrócę i zgram zdjęcia może co nieco wkleję

A co do ''spłukiwania'' to przy tej cudownej kolorystyce nie może być inaczej

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Bierz Envy, bierz - ja dostałam dziś przez pomyłkę (miał być jeden, dla koleżanki z wątku, a dostałam dwa) i niestety zostanie już u mnie - cudności moje ))
Widziałyście swatche PP z Posh Paradise?
http://www.amarixe.com/2011/09/mac-p...-swatches.html
Który Was kusi najbardziej?
Wszystkie kuszą... Jak zobaczyłam na żywo Imaginary to z miejsca się zakochałam. Kolor jest bardzo głęboki, cieszę się, że MAC wydało te Paint Poty w tak intensywnej kolorystyce, będzie można pokombinować z makijażem

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Makiajz cieniami MMO - prosze bardzo zdjęcie nr 1 - w wykonaniu Pana Wojtka, jest tam Carbonized, Creamy Bisque, Heirloom Shadestick plus Hot Paprika ze Style Driven i kredka Teddy.

Dark Envy zimna ciemna butelkowa zieleń - na zdjeciu nr 2
Bardzo podoba mi się makijaż nr1 a oczy do pozazdroszczenia

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ooo, super
to czekam na relację z quada i emerald
ja czekam z tych kolekcji jeszcze na te matowe szmineczki - z samych opisów to mnie chyba z 5 kusi

Kajolku postaram się zeswatchować kolory, tylko najpierw muszę zrobić zdjęcia całościowe. Pełną relację zdam na blogu pod koniec września, inaczej nie mogę...

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Nubile, Half - Wild i Hyperviolet na pierwszy rzut oka. A pewnie w MAC - u sie okaże, że pozostałe również... Kiedy dokładnie wchodzi ta kolekcja u nas?
Pewnie jak zawsze od 1 października
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora