Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Centrum Dla Psów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 09:51   #11
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Centrum Dla Psów

Cytat:
Napisane przez Ania19888 Pokaż wiadomość
Myślałam o otworzeniu we Wrocławiu. Tutaj nie ma za bardzo gdzie pójść z psem. Wszędzie są zakazy. Z Kąpaniem też jest problem. Oławka lub Odra ale słyszałam od różnych osób, że psy dostają wysypki i się drapią po tej wodzie. Uczula ich i muszą chodzić potem do weterynarza. Myślałam, że rozsądna ceną będzie bilet za 60 - 80 zł ze wszystkich w cenie na cały dzień, tzn. kąpiel w basenie, jedzenie, tor przeszkód. Na miejscu również obecny byłby trener psów i udzielał porad.
Jeżeli dobrze rozumiem, to byłaby by to Inwestycja przez wielkie "I" (nie jakieś głupie tam 200 000-300 000), a w takim przypadku - o ile dysponujesz takim majątkiem - najsensowniejsze byłoby zlecenie specjalnej firmie badania rynku. Inaczej to wiesz- delkitanie mówiąc - nierozsądny pomysł.
Jako psiarz moge powiedzieć, że brakuje terenów zielonych, na których można by psy puszczać luzeem. Plus dostępny jakiś tor agility czy coś. A wiesz, restuaracja, gdzie można pójść z pieskiem i przy okazji pomalować mu pazurki na różówo - tego psy nie potrzebują, tylko ewentualnie dziane niunie, które traktują psa jako dodatek do torebki. Dlatego z Takim ośrodkiem to jednak W-wa i nastawienie się na promocję dla tzw. warszawki.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
I zamiast odpicowanego terenu taki bardziej naturalny, po którym psy mogłyby polatac luzem bez obawy, że cos je rozjedzie
Tylko za 60 zł za bilet to będzie świecił pustkami
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując