Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 17:25   #203
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę braku objawów ... U mnie mdłości, cofki, wpychanie w siebie jedzenia, piersi bolą, ale to przy szalejącym żołądku przyjemny objaw Do tego dopadło mnie przeziębienie, nie wiem czym się leczyć i czy mogę się owinąć w kołdrę i wypocić, bo lekarz nie kazał mi się przegrzewać.

TŻ mnie nie rozumie, mówi, że mam się wziąć za siebie i nie marudzić, jakby mu tak na 2 godziny (dobra jestem dla niego) oddać te mdłości może coś by do niego dotarło...
no widzę że twój TŻ z mdłościami jak mój, mój powiedział że wyolbrzymiam

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Ja się przerzuciłam na Ricore.
ja odkąd zrobiłam test pisałam inke i anatol ale razem z mdłościami skończyła się kawa

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Mamy jeszcze duuużo czasu na skompletowanie wszystkich potrzebnych i mniej potrzebnych rzeczy

Dziewczyny, myślałam, że gorzej być nie może z mdłościami, a każdy kolejny dzień - psikus, bąbelek pokazuje, że jednak może Wmawiam sobie, że to dobry znak i to daje mi nadzieję. TŻ przed chwilą powiedział: nie martw się, jeszcze miesiąc
no nie martw się u mnie szybko jak na razie minęły i mam nadzieję że nie wrócą już od wczoraj czuje się lepiej jak na razie coś mnie mdli ale mogę przynajmniej do sklepu już iść patrzeć na jedzenie i już z lodówki mi nie śmierdzi i mogę zobaczyć co tam mam w niej

Cytat:
Napisane przez heja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Trzy dni temu zrobiłam test i wyszły dwie kreski (zawiodła mnie antykoncepcja).Mam juz dwoje dzieci i trzeciego nie planowałam . Poza tym mam 37 lat. Jestem przerażona i zamartwiam się o zdrowie maleństwa. Przytłacza mnie ilość badań, którą muszę zrobić. Wizytę mam dopiero 28.09.2011 i nie mogę sobie miejsca znaleźć. Wszystkie moje plany i marzenia właśnie wzięły w łeb. Zazdroszczę Wam radości z oczekiwania na dzieci. Pozdrawiam
najwyraźniej tak miało być, nie martw się z dwójką dzieci daliście radę to i z jednym szczęściem też dacie, dużo jest ludzi którzy się starają i nic więc życzę dużo zdrówka i spokojnej ciąży

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak



Heja, może to akurat bedzie ten najukochańszy szkrab



Byłam jednak u tego gina ... bo zaczęłam krwawić ...
Zagadkowego "płynu" w macicy już nie ma (może dlatego krwawię) ... ale maluszek jest o tydzień za mały ((( albo do zapłodnienia doszło tydzień później albo szkrab obumiera ... lekarz doszukiwał sie serducha i stwierdził że migotanie niby jest, ale za wcześnie żeby cokolwiek mówić ... i znów mam czekać ... no to czekam ... boję się tych problemów na starcie
nie martw się na zapas wszystko bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Wiktorynka bądź dobrej myśli

Od 3 dni mam mocne bóle mięśni. Najpierw w karku i ramieniu, a teraz w nogach. Od 3 dni nie śpie, ból jest tak mocny i w ogóle nie odpuszcza.
Czyżby mnie przewiało? A może ma to coś wspólnego z ciążą choć to dopiero 5 tydzień. Boje się, żeby to nie miało wpływu na moja fasolkę. Ma któraś coś takiego?

W którym tygodniu bije serduszko?
od 6-7 tyg.

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
A mi tak chlebek smakuje... i na jogurty i przetwory mleczne nie mogę patrzeć.
Słyszałam dzisiaj w tv, ze jak się w ciąży je słodycze to się dziecko przyzwyczaja do słodkiego smaku i uczy je jedzenia słodyczy. A co gorsze... zęby się psują dzieciakowi. Nie chciałabym żeby w przyszłości dziecko miało przeze mnie problemy

czyżbyś oglądała ddtvn dzisiaj i eko mamę


Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Widzę, że jesz jak mój mąż on co rano wcina owsiankę z różnymi suszonymi owocami. Podwieczorek to jogurciki itp. Ja po takim jedzeniu jestem po godzinie głodna a lubię bardzo... no i druga sprawa, że chudnę, a tego zabardzo nie chcę (51 kg ważę).
ja ważyłam na początku ciąży 65,3 teraz już przez mdłości schudłam przez 10dni do 62,8kg
a koleżanka mówiła bym schudła przed ciążą do wagi której chcę i przez mdłości wyszło że nie musiałam samo się schudło


czy któraś z was zamierza robić badania prenatalne?albo w ogóle robi się je jak w rodzinie była jakas choroba genetyczna??
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora