Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - opłaty za przedszole - karna opłata
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-11, 12:10   #25
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: opłaty za przedszole - karna opłata

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Przedszkolanka też człowiek- też ma życie prywatne. Mi się akurat w tym przedszkolu podoba to że w takiej sytuacji te 30zł wędruje do jej kieszeni a nie gdzieś tam do szefowej.
To dziwne, bo jak ja pracowałam w przedszkolu państwowym w tamtym roku, to miałam obowiązek pobierać od rodzica opłaty za każdą rozpoczęta godzinę nadprogramową, ale to absolutnie nie były pieniądze dla mnie

A te opłaty tak, wprowadzili wszędzie, u nas rodzice mówią, że im wszystko jedno czy zapłacą przedszkolu czy opiekunce za te godziny... No ale to stawki muszą być podobne, nie wiem jakie, bo w tym roku przeniosłam się do szkoły

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;29273869]jakie nadgodziny i kto płaci ?

u nas dzieci były odbierane z przedszkola dużo wcześniej,
nawet przy ryczałcie 120 zł

podstawę programową realizuje się do 13 a potem przedszkolanki się delikatnie mówiąc op...ą, opieka średnia a edukacja żadna
i kto za to płaci ?

syn wchodził na parapet, potem po zabawkę, rozwalił głowę,
sprzątaczka a nie licencjat zauważyła, że krew kapie na podłogę

-----------------------------------------------------------------
u Karoliny płaci się kare za odebranie dziecka o 16.05 a nie 16.00 jak było deklarowane
bo np. zima, korek, upierdliwy szef, brak miejsca na parkingu .....[/QUOTE]

Ja uważam, że bardzo dobrze że się płaci, jak się pracuje w szkole to żadne zimy, korki, choroby dzieci, wypadki i inne rzeczy nie usprawiedliwiają jak się nauczyciel spóźnia na lekcję nawet te 5 minut.

A raz jedna mama w przedszkolu czynnym w Wigilię do 15, przyszła o 15.30 a ja siedziałam tylko z jej dzieciakami za friko, a ona na to: NO WIE PANI, PRZECIEŻ MUSIAŁAM WIGILIE PRZYSZYKOWAĆ, TO CO MIAŁAM Z DZIEĆMI ZROBIĆ.
A moją wigilię to .... strzelił, ot co! Bezczelność niektórych nie zna granic...
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując