Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-15, 22:47   #2153
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Miss, a w Twoim M jest jeszcze Estee Lauder? Bo w moich wycofali i jestem na nich mega wkurzona
O kurczę, nie mam pojęcia... Do Mario wpadam od święta, bo mam daleko (Galeria Mokotów i Blue City w Wawie), więc się nie orientuję. Jak będę to sprawdzę i dam Ci znać, jeśli byłabyś zainteresowana
Ale mam bonik do Douglasa to wykorzystam

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Kochana ja powiem jedno, na mojej skorze daje dosyc mocny efekt rozswietlenia i wg mnie nadaje sie tylko na wieczor , ja pracuje w klubie wiec dla mnie wporzadku czy na jakies wyjscia ale na codzien go nie uzywam za bardzo sie dla mnie swieci,za to wieczorem swietne rozswietlenie twarzy ale mocne. . Jako cienia nie uzywalam, ale jutro naloze i Ci powiem jak sie psrawuje;p
Super, dziękuję

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
zależy ile nałożysz go, jeśli muśniesz tylko pędzlelkiem kości policzkowe - efekt będzie subtelny, jeśli użyjesz dołączonego aplikatora, wtedy efekt będzie znacząco mocnijeszy, ale na powiekach taki efekt jest znakomity. Nie zbiera się w załamianiach. Nałożyłam go dziś na twarz, nałożyłam na powieki i pod łuk brwiowy, pędzelkiem do pudru mineralnego musnęłam kości policzkowe , efekty mozecie zobaczyć na moim blogu
A nie myśl sobie, że nie czytałam! W ogóle bardzo fajny, przydatny blog. I u Ciebie rozświetlacz prezentuje się pięknie... Właśnie Twoje fotki i opis skusiły mnie jeszcze bardziej do zakupu. Chyba się niedługo po niego wybiorę, póki jest
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora