Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niesmiala propozycja:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-23, 13:43   #3203
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dla was propozycję.
Wczoraj spędziłam w tym wątku ponad 2,5 godziny, przeglądałam, łączyłam itd.
Nasunęły mi się następujące wnioski, że:
- najważniejsza sprawa-po ataku hakerów wiele, wiele fotek szlag trafił-proszę sprawdzić, niestety co za tym idzie wątek miejscami zrobił się nieczytelny, często post jest po prostu bez senu.
- wątek jest już dość długo na forum-to plus, bo widać, że cieszy się zainteresowaniem.
- jest obszerny, ogromny i czasami ciężko się w nim jest połapać, zwłaszcza, że w międzyczasie zrobiono tutaj sporo oofftopów.


Moja propozycja-zamknęłabym już ten obszerny temat i założyłabym II część tego wątku. Oczywiście stary temat pozostałby wciąż do wglądu.
Następnie osoby, które straciły swoje fotki w wyniku ataku hakerów mogłyby zrobić ponowne zdjęcia swoich zbiorów do II części tegoż tematu.
Wiele z Was mogłoby zaktualizować istniejące już zbiory, w tym ja... Tak jak robimy to od czasu do czasu tutaj.

I co Wy na to?
Zastanówcie się co o tym myślicie. Ja będę w okolicach 18 i wtedy zapoznam się z Waszm zdaniem oraz podejmę ewentualne kroki.

Jestem jak najbardziej za Jak już będę miała naprawiony aparat będzie pretekst do wklejenia swojej aktualnej kolekcji
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora