Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-17, 20:14   #2339
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez maszkowa
Kochane w Tesco jest promocja na ampułki REDICAL 15 szt - kosztuje 10 zł. Przeczytałam że trzeba wcierać miesiąc więc kupiłam na miesiąc, czyli 20zl, wydaje mi się to ceną niska jak na ampułki. Na tych które kupiłam jest napisane -nowa lepsza formuła i 100%skrzypu- Nigdy nie miałam tych ampułek. Na razie psiukam seboren, potem spróbuje tych REDICAL. Jak któraś ma pod nosem Tesco to sie może zaopatrzyć. Stosował ktoś te ampułki?
Tak jak ktoś zauważył, ma być RADICAL. Gdy jeszcze nie było tego wątku i nie wiedziałem nic o palmie, ŁA itp., kupowałem różne wynalazki , na zasadzie że może coś pomoże na moje problemy z włosami. No więc testowałem też te ampułki, to było chyba wiosną 2010. Muszę powiedzieć że włosy po nich nabrały jakby życia, przynajmniej z wyglądu, rosły bardziej pionowo hehe . Trudno mi powiedzieć, czy przestały wtedy mniej wypadać. Z tej serii Radical jeszcze bardziej mi odpowiadała taka odżywka bez spłukiwania:

http://farmona.pl/sklep/farmona-radi...73e638efcbd7d6

Niektóre Wizażanki pisały tu, że im nie podeszła bo m.in. ma w składzie alkohol, ale u mnie włoski były fajne. Ma zapach: dla mnie super, ale pewnie też nie dla każdego



Sorry, że dawno nie pisałem, brak czasu

ps.
maszkowa, nie wiesz czy promocja jest na wszystko z tej serii RADICAL czy tylko ampułki?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kashaya
Kashaya, to te ampułki, ze dwa tygodnie temu widziałem je w Tesco w dziale kosmetycznym, tylko że nie było wtedy promocji.


Przy okazji, w ostatnim numerze tygodnika "Życie na gorąco" (nr 37 z 15-go września br.) jest artykuł o łupieżu i związku z łysieniem. I że pojawiły się niedawno szampony nowego typu. Jeden z nich reklamują, może się komuś przydać strona:
http://www.pirolam.pl/

A jak ktoś stosował, to niech coś napisze, czy pomogło itp.

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2011-09-17 o 20:21
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora