Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dotyczy reklamy środka na wypadajace wlosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-27, 21:50   #9
Jasminek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 25
GG do Jasminek
Re: Dotyczy reklamy środka na wypadajace wlosy

Witajcie Gwiazdy Zakupiłem dziś wkońcu ten szampon (mieszkam w Świnoujściu i uwierzcie... niełatwo było znaleźć aptekę, która miałaby go na stanie w naszej wiosce). Jutro rano będzie "mój pierwszy raz" z Dermeną i pozwolę sobie później (tzn. jak wróce z pracy) podzielić się z Wami doświadczeniami. Niestety odziedziczona po ojcu i jego rodzinie skłonność do przetłuszczania się włosów zmusza mnie do codziennego mycia czupryny, a czynię to rano, gdyż położenie się wieczorem spać z umytymi (nawet wysuszonymi włosami) wywołuje na mojej głowie efekt "uderzenia pioruna". Echhh. Wracając do szamponu - nie spodziewam się gwałtownych (jakichkolwiek) zmian, jednak uważam, że samo jednorazowe działanie szamponu jest istotne. Chodzi mi tu o efekty typu: ewentualne przesuszenie włosów, oklapniecie, zyskanie puszystości, itd. Do dziś używam szamponu Klorane z chininą (mój opis tego produktu jest w katalogu) i jestem generalnie z niego zadowolony. Używałem wielu reklamowanych specyfików do włosów "trudnych" (moje takie są, gdyż troszkę wypadają, szybko przetłuszczają się, są cienkie, a w dodatku rozjaśniam je od czasu do czasu wodą utlenioną, więc dodatkowo dochodzi problem przesuszonych i zniszczonych końcówek). Klorane naprawdę jest super, jednak moje "utlenione" włosy go troszkę przerosły. Dermenę kupiłem za 23 złote (200 ml) i pokładam w niej wielką nadzieję
Pozdrawiam Panie i Panów !!! Niechaj piękno i zdrowie będzie z Wami.
Jasminek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując