Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analizy kosmetyków do włosów (bez dyskusji i komentarzy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-21, 07:48   #2361
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Analizy kosmetyków do włosów (bez dyskusji i komentarzy)

Produkty odżywiające dostępne w Polsce

Cytat:
Napisane przez Tusieczka Pokaż wiadomość
Richards & Appleby for Pilomax, Kamille Wax (Regenerująca maska z rumiankiem)
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, panthenol, parfum, hydrolyzed Keratin, Equisetum Arvense Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Lawsonia Inermis extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, Lillicum Verum Fruit Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Styrax benzoin, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Cl 19140.
Istnieje już analiza tego produktu, ale skoro znalazłam ją później, to już zostawię tę, którą napisałam sama.

Przyznam, że jest to najuboższa wersja Waxa, jaką znam. Przed zapachem, a więc w ilościach, które mają wpływ na włosy znajduję jedynie 4 składniki: wodę, emolient, dodający włosom blasku i miękkości oraz otaczający je filmem ochronnym przed ucieczką wody, antystatyk pomagający w rozprowadzeniu odżywki na włosie oraz niwelujący ładunki elektrostatyczne, humektant w postaci pantenolu regulujący poziom wilgotności i zmiękczajacy włosy. W sumie to wystarczy na odżywkę podstawową, resztę można dolać samodzielnie, albowiem produkt nada się jako baza do wzbogacania.
Po zapachu, więc mało istotne: proteina, ekstrakty ze skrzypu, tytułowego rumianku i henny (jak to na waxa przystało...), kondycjoner, konserwant o potencjale podrażniającym, olejki eteryczne, naturalny filmofrmer.

Zgodny z cg.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując