Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zdanie chlopaka na temat pudru...;/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-24, 20:47   #60
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: zdanie chlopaka na temat pudru...;/

Ale ja ich nie traktuje gorzej, dlaczego nie czytasz ze zrozumieniem? Jesli ktoś nie musi się malowac, bo ma idealną cere, to chwała mu za to, ale jeśli stan cery wymaga zmatowienia i poprawienia kolorytu, to nie widzę sensu i celu w nazywaniu tego "niszczeniem". Przy obecnej technologii i postępie w tworzeniu odpowiednich dla każdego kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, jest herezją twierdzenie, że puder przyspiesza starzenie skóry, to po prostu groteskowe, niczym obalanie teorii ewolucji przez M. Giertycha. Tyle z mojej strony (EOT już był wczesniej, z tego, co pamietam, więc czas się zastosować)

Edit: redpando - nazywając mnie osobą próżną, wystawiasz sobie świadectwo. Ja nie wysuwałam argumentów personalnych wobec ciebie, jedynie skrytykowałam twoje poglądy i nadal tkwię przy swoim zdaniu. Natomiast ty zniżasz się poziomu osobistych przytyków, tylko dlatego, że nie masz rzeczowych argumetów. To smutne. Szczerze mówiąc, jesli jestem próżna, to zycze każdej próżnej osobie, by była taka jak ja.
Żegnam
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując