Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub Moich Rodziców :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 15:04   #25
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Ślub Moich Rodziców :)

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
No to ja się wyłamię...

A przechodząc do sedna - sukienka Twojej mamy jest dla mnie kiczowata, świeci się, ma jakieś straszne kwiaty po boku i jeszcze ten pas, który z czymś mi się kojarzy, ale to już zostawię dla siebie.

U Ciebie natomiast zmieniłabym koniecznie buty, bo w połączeniu z sukienką nóżki masz takie tyci tyci Odjęłabym tę szarfę, dała jakąś inną albo w ogóle z niej zrezygnowała. No i torebka -

Najlepszy z całego Waszego zestawienia jest... tato! Extra wygląda!

Mam nadzieję, że nie pogniewasz się za tę surową opinię. Starałam się wszystko napisać w grzecznym tonie, bo nie włączam Wizażu po to żeby się na kimś wyżywać czy komuś ubliżać. Pełen luz

Pozdrawiam
1.Jest kiczowata ,bo się świeci.No taak,przecież od roku już nie są modne świecące suknie,to teraz trzeba każdego wcisnąć w pudrowe,a reszta to już beee.Mama pięknie wyglądała,kolory,fason i materiał idealnie podkreślają jej urodę.
2.Buty pasują do zestawu zarówno krojem,jak i kolorystycznie.Nie sprawiają,że nóżki są tyci tyci (co by to nie znaczyło).Są zgrabniutkie i ładniutkie.
3.A nie pomyślałaś,że szarfa jest wszyta w sukienkę?
4.Moim zdaniem,to Twój komentarz jest kiczowaty,a na pewno nie jest grzeczny(szczególnie to z tym pasem).
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora