Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Wrzesień/ Październik: La roche posay- Toleriane, Inglot, Clinique, LUSH, Skinfood.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-23, 15:21   #1
Hunting Bear
Wtajemniczenie
 
Avatar Hunting Bear
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 883
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.

Wrzesień/ Październik: La roche posay- Toleriane, Inglot, Clinique, LUSH, Skinfood.


NIEAKTUALNE
nowy wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=573090


Witam cieplutko wszystkie wizażanki

Mam do wymiany kilka nowych i używanych w niewielkim stopniu kosmetyków .

Zasady takie jak wszędzie:
1. wizażanka z mniejszą ilością przekupek wysyła pierwsza
2. odpisujemy u siebie nawzajem , ja u Ciebie , Ty u mnie (nie mam w zwyczaju śledzenia wątków innych wizażanek )

3. nawet jeśli nic Cię nie zainteresowało to powiadom mnie o tym -napisanie zwykłego 'nic' nie zajmuje sporo czasu
4. przesyłki wysyłamy listem poleconym ekonomicznym (priorytet do ustalenia) w kopercie bąbelkowej
5. po otrzymaniu paczki z kosmetykami proszę o wystawienie przekupki!


Nie mam jako takiej wish listy. Mogę się wymienić za to co mi wpadnie w oko, ale nie będę brać czegoś co najzwyczajniej nie jest mi potrzebne
. Interesują mnie kosmetyki pielęgnacyjne. Nie wymieniam się na ciuszki, torebki, książki itp chyba,że sama zaproponuje wymianę .

....Legenda.....

-Kolorkiem
szarym będę oznaczać wymienione już kosmetyki.
-Kolor zielony to
rezerwacja
-Kolor czerwony
dokładka

K o s m e t y k i ...k o l o r o w e


1. Maybelline Dream mousse eyecolor -odcień 11-Fabulous Turquoise - użyte dwa razy

2.
Clinique - high impract eye shadow duo -cienie do powiek- odcien sea shore -zużycie niewielkie

3.
Inglot -pomadka do ust- odcień 146- zużycie niewielkie

4.
L'oreal -Longwear lip duo compact -odcien 301- zyżycie testowe.

5.
L'oreal - Jelly balm -błyszczyk - odcień 720 Luscious - 3/4 opakowania.

6.
CoverGirl - pomadka - odcień 370 - zużycie niewielkie

---DOKŁADKA---

7.
Pomadka Bourjois -odcień Sweet Kiss - zużycie ok 10%.

8.
Max Factor Lipfinity - colour & gloss -błyszczyk- step 1 -myślę,że zostało ok 70%, step 2 - raz użyty do testów, pełny,jak nowy.

9.
Max Factor , tusz do rzęs S-T-R-E-T-C-H , Classic Look - czarny kolor, ciężko jest określić ilość kosmetyku , zakładam ,że zostało jeszcze ok 70%

10. Paletka Lovely , rozświetlające cienie do powiek -raz przetestowany kolor różowy ,biały i troszkę szary


Edytowane przez Hunting Bear
Czas edycji: 2011-11-12 o 13:02
Hunting Bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując