Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moi synowie są gejami?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-27, 16:05   #22
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Moi synowie są gejami?!

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Widzimy, że to troll, bo historia się kupy nie trzyma. Związki kazirodcze nie pojawiają się w zdrowych rodzinach, a tak siebie przedstawił autor, który moim zdaniem (patrząc na styl pisania) nie jest nawet mężczyzną.

A co do pogrubionego. To nie jest żaden tragiczny wybór, bo homoseksualizm nie jest żadną tragedią
Skąd przekonanie, że każdy rodzic "woli" dziecko hetero, które będzie w niego sypać wnukami?
Nie uważasz, że na świecie są rodzice, którzy akceptują swoje dzieci i nie mają takich ograniczeń?
chwilkę, tzn że jak ja marzę o tym, żeby kiedyś gdzieś w przyszłości mieć wnuki to jestem ograniczona i nie akceptuję swojego dziecka?

widzę też, że padły tu słowa, że homoseksualizm to nie choroba więc chciałam się wytłumaczyc, pisząc w poprzednim moim poście "choroba" miałam na myśli tylko to, że na to nie ma wpływu wychowanie przez rodziców i odwinianie tu siebie nie ma sensu tak jak nie ma sensu obwinianie się za to że dziecko jest chore, niepełnosprawne itd., więc homoseksualizmu synów autor nie powinien demonizować, natomiast poważnie zastanowić się powinien nad relacjami synów między sobą, bo taki ich związek jest bardzo niepokojący w takim samy stopniu jak związek brata z siostrą
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.


Edytowane przez NibyNic
Czas edycji: 2011-09-27 o 16:09
NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując