Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-28, 19:57   #15
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
No to jeszcze jedno pytanie Mam nadzieje że nie za dużo jak na początek

Jeżeli już kompletuję swój kufer, i mam jakiś ulubiony kosmetyk ale z niższej półki lub drogeryjny to czy mogę go stosować na klientkach? Wiem że pytanie do bólu głupie bo przecież mi nikt nie zabroni, ale chodzi mi o to że np. jeżeli trzymam się kosmetyków profesjonalnych i selektywnych czy stawiać tylko na to?

Naczytałam się właśnie że wizażystka powinna mieć tylko kosmetyki profesjonalne/selektywne bo klienci oczekują że będą oni malowani kosmetykami niedostępnymi ogólnie.
Też miałam ten problem, bo nie miałam możliwości kupienia tego, co dokładnie chciałam w trakcie kompletowania kufra, wiec postawiłam na podkłady z wyższej półki drogeryjnej i cienie Yaby, które są nota bene naprawdę świetne, a do tego głównie Ingloty. Pokusiłam się też o Sleeka, ale to z dużą dozą sceptycyzmu i jestem zadowolona. Reszta to misz masz wyższej i niższej półki. Z czasem planuję to pozamieniać na kosmetyki lepszych marek, ale mając do wyboru czy zacząć z kosmetykami "słabszymi" lub nie zaczynać teraz, a w jakiejś nieokreślonej przyszłości wybrałam pierwszą opcję.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2011-09-30 o 11:46 Powód: podpis
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując