Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-29, 10:32   #1285
PinkBikini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Pare lat temu ogladalam bardzo wzruszajacu film, ktory chcialabym obejrzec ponownie. Jest to film raczej produkcji brytyjskiej. O mlodej parze, ktorym skonczyla sie kasa i nie maja za co zyc. Ale pewnego razu laska wpada na pomysl, zeby poderwac jakiegos znanego goscia, ktorego zdjecie zobaczyla chyba w gazecie i to ma pomoc parze, zeby poprawic swoj byt materialny. Wiec udaje bogata, pomaga jej w tym kolezanka, az w koncu spotyka tego goscia a on sie w niej zakoch*je. Laska bierze od niego kase, niby dla jakiejs ciotki a tak naprawde bierze dla siebie i dwojego faceta. Pozniej ona zachodzi w ciaze ze swoim prawdziwym facetem, a tamtemu bogatemu mowi ze to jego i biora slub. Bochaterka zatrudnia swojego faceta jako szofera, a kolezanke jako pokojowke czy opiekunke. Pewnego dnia zazdrosna corka bogacza porywa noworodka i robi sie akcja poszukiwawcza i przy okazji wychodzi na jaw caly plan glownej bochaterki. I tak sie stalo, ze bogacz sie o wszystkim dowiedzial.
Dosyc wyczerpujace, ale mam nadzieje, ze ktos mi pomoze?? ja nawet nie kojarze aktorow. Zdaje sie, ze evan mcgregor tam gral, ale nie ma nic o tym filmie bo to film z lat 90tych.
PinkBikini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując