Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 16:04   #1940
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Kalkulator był tworzony w czasach, kiedy staniki były bardziej rozciągliwe. Nawet tych porządnych firm.
Ja bym zaczęła od 80F polskiego (tylko no właśnie, co to jest polska rozmiarówka, jak każda firma ma swoją). Ale jeśli byście próbowały Effuniaków to koniecznie (!) sprawdźcie rozmiar w ichnim kalkulatorze, bo tam wyjdzie na pewno jeszcze inny rozmiar.
W brytyjczykach (to zupełnie inna rozmiarówka i nie wolno jej pomylić z polską to będzie jakieś 80E.



Hehe, w dobrych sklepach, w odróżnieniu od kiepskich bieliźniaków.
W kiepskich każą się wszystkim kobietom dopasować do ograniczonej rozmiarówki.
W dobrych pomagają dobrać naprawdę pasujący rozmiar.
Można je znaleźć na stanikowej mapie.

Co do obwodu, to wszystko zależy od ścisłości stanika. Te dobrych firm mają bardziej realne obwody (naprawdę dobrych, z konstrukcją, a nie takich, gdzie główną zaletą jest droga koronka).
Wtedy mogłoby Ci pasować 75G (w polskiej rozmiarówce, cokolwiek by nie znaczyła, niestety każda firma ma własną) i 75E/F w brytyjskiej rozmiarówce (nie mylić z polską, bo w brytyjskiej masz po drodze jeszcze dodatkowe rozmiary, dlatego literka jest wcześniejsza).
A w Effuniakach trzeba wejść w ich własny kalkulator i tam Ci pewnie wyjdzie jakieś 80, bo to są superściśliwce.
Nieprawda Scisle są, ale nie super. Mnie tam na moje 64 , 65 w obwodzie sie rozciągnęło i lata Superscisle to byly jak jeszcze sklep effuniakowy nie istniał. I przez tamte super scisle nie ma teraz 60 stek w rozmiarówce
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując