Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dukan od 3 października 2011r. RAZEM DAMY RADE!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-03, 15:47   #26
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Dukan od 3 października 2011r. RAZEM DAMY RADE!!

Cytat:
Napisane przez niunia_05 Pokaż wiadomość
Nie robilam testu poniewaz niewiele chcę schudnąć.
Test obowiązuje każdego, bez względu na to ile chcesz schudnąć. I to jest dieta na całe życie, nie kończysz jej po osiągnięciu upragnionej wagi.

Cytat:
Napisane przez karolasek Pokaż wiadomość
jesli chce schudac 5 kilo to logiczne ze duzo nie ważę i nie bede czesto do tej diety wracała proste nie? raz wróciłam do diety od dzisiaj ;] niektóre tutaj wszystkie rozumy zjadly
Ta dieta nie jest od tego, żeby do niej wracać. To jest dieta na całe życie-chudniesz, utrwalasz, a potem do końca życia przestrzegasz proto-czwartku.
Z tego co piszesz wynika, że traktujesz ją jak coś "na chwilę"-zrzucę i zapomnę, a jak będzie trzeba to znowu sobie zrobię kilka proto-dni pod rząd i będzie okej.
Przez takie podejście do tej diety później w mediach pojawiają się idiotyczne informacje o tym, jaka to dieta Dukana jest zła.

Cytat:
Napisane przez chillowa Pokaż wiadomość
hej chętnie do was dołączę od dziś zaczęłam tę dietę. szukałam na wizażu informacji na ten temat (wątpliwości po przeczytaniu książki) i trafiłam właśnie na ten wątek. pozdrawiam
Tzw główny watek dukana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554400 Jeśli masz jakiś problem to na pewno pomożemy



Test dotyczy każdego, bez względu na to ile się chce schudnąć !
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2011-10-03 o 15:52
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując