Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 16:43   #2484
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
tez psikam gliss kuem, tylko innym, zeby rozczesac, no i troche przez te silikony chronic włoski
którym? ja miałam już wszystkie te do psikania i najbardziej byłam chyba zadowolona właśnie z tej czarnej którą mam też teraz i żółtej. Ślicznie pachnie. Różowa za to śmierdzi jak diabli, normalnie nie podchodzi mi w ogóle ten zapach ble.
Ale ok już nie gadam o produktach z silikonami bo mnie zlinczują dziewczyny zaraz

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Na moje oko, chyba ok, ale to psikadło nie ma w składzie alkoholu?
nie chyba nie ma alkoholu, chociaż hmm zaraz napiszę skład bo zbytnio się na tym nie znam


: Aqua, Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone,Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Dimethiconol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Lactic Acid, Polyquaternium-16, Parfum, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Sulfate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, CI 19140, CI 17200



Wczoraj pierwszy raz użyłam odżywki Alterra Granat i Aloes i włosy na prawdę są fajne. Gdyby nie to że mam cienkie i rzadkie włosy to powiedziałabym że genialnie wyglądają no ale zawsze jest jakieś ALE. Nie wiem czy przyzwyczaiłam się do tych wysuszonych włosów bo zawsze miałam wrażenie że jest ich więcej, no bo jak to siano to jest większa objętość przynajmniej u mnie ( nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ) a teraz włosy po tej odżywce wydają się być takie nawilżone i tak jak by ich mniej tzn nie mam już tej szopy no i mi tak jakoś dziwnie boże ale namieszałam
jedno co mnie martwi to to że one nadal mi się łamią chciałabym podciąć te końcówki ale abym miała je całkowicie zdrowe to musiałabym ściąć je przynajmniej do ucha a jakoś nie wyobrażam sobie siebie w krótkich włosach

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
a z czym mieszacie olejek rycynowy? stosujecie go na noc czy jak?
Ja mieszałam z żółtkiem, cytryną i olejem i siedziałam z nim chyba ponad godzinę
__________________



Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora