Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-04, 18:26   #2983
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To też ładnie

Ale Ci fajnie!
Właśnie miałam o niego pytać, bo dają gratis do dowolnego zakupu, to nie wiem czy brać... Męczę tego rokitnika z Avy- jakoś nauczyłam się go nie wlewać do oczu i nie piecze już, ale twarz odrobinkę się lepi po nim i nie za dokładnie zmywa makijaż w sumie dzięki niemu wykańczam dwufazę garnierowską, wiec jakis plus tej sytuacji jest
No to ja zostaję przy Daxie, tego z Avy chyba nawet nie będę próbować, chyba, żeby mocno przecenili.
A jak zrobią jakieś 2 za 1 to sobie zrobię zapas Sensibio, choćby do oczu tylko, bo do reszty twarzy może być już coś tańszego.
Jeśli Cię nie uczula i dają gratis (i masz co kupić w YR) to możesz wziąć, przynajmniej będziesz wiedziała czy warto

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Karolina zazdroszczę wakacji Ja do tego mojego Dubaju chyba w życiu się nie zbiorę, więc może też bym się wybrała najpierw nieco bliżej i gdzie trochę taniej (Egipt też biorę pod uwagę ). Mam czas do przyszłorocznego urlopu na przemyślenia.
Koleżanka teraz wróciła z Dubaju, 2500 za tydzień z wyżywieniem płaciła i znając ją na pewno w kiepskich warunkach nie mieszkałaAle wiem, że wyczekała z kupnem do ostatniej chwili


Jak tak czytam Wasze micelowe typy to widać, że każdej przypasowało co innego i to co dla mnie jest na 1-2 miejscu u Was na szarym końcu i odwrotnie

Dumam nad lakierem na wyjazd na stopy i chyba padnie na Watermelona, bo najbardziej wakacyjnie mi się kojarzy
Do dziś miałam na paznokciach Air Flow 708 i muszę przyznać, że bardzo fajnie się nosił, tak, że chyba odpuszczę "pomarańczę" z Opi
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora