Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-05, 10:07   #2993
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cześć wszystkim

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR=Teal]Przyszła moja torebusia Pokuszę Was fotkami, a co
Kolor to taka cegła, bardziej pomarańczowa niż czerwona. Super, bo właśnie o taki odcień mi chodziło
Fajny kolor, bardzo mi się podoba, ale mi pasowałby tylko do lakieru do paznokci

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość

dziewczyny odstawiałyście może tabletki anty? miałyście jakieś skutki uboczne?
Mi lekarz zalecił odstawienie na kilka miesięcy i rozregulowania nie zauważyłam, nie przytyłam(a nawet schudłam).Tylko trochę pogorszył mi się stan cery, ale jestem pewna że inne czynniki też miały na to duży wpływ.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Mnie kiedyś Avene, ale teraz używam z powodzeniem i jestem bardzo zadowolona... ale najlepszy był dla mnie LRP.
Micel LRP jest super to mój ulubiony. Teraz mam Avene, też porządny chce wrócic do LRP i jak na złość nie ma nigdzie w promocji. A latem widziałam go w dużej butli w bardzo atrakcyjnej cenie...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam, czy mój morski jest dość stonowany, żeby pomalować nim paznokcie w środku tygodnia (nie mamy żadnego dress code i nikt nam na dłonie nie patrzy krzywo ale jakoś tak mi dziwnie ) ale chyba zaryzykuję.
Mnie dress code niestety obowiązuje i też mi jakoś dziwnie z kolorowym lakierem, ale tak sobie myslę że to jedyny sposób na ożywienie czarno-białego stroju.
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość

Za kilka dni rozpoczne chyba kurację kwasem, Effaclar już czeka na półce. A wy z tyn roku się kwasicie? Jeśli tak to czym?
Ja zdecydowałam się tylko na tonik z kwasami z BU. Kiedyś już stosowałam i byłam bardzo zadowolona z efektów.


Isa, jak długo trwał u ciebie okres pogorszenia cery/oczyszczenia gdy zaczełaś pić pokrzywę i drożdze? Ja piję ponad tydzień i mam niestety wysyp krostek na brodzie
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora