Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vampire Diaries część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-08, 14:19   #3473
daggi69
Wtajemniczenie
 
Avatar daggi69
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 284
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
no o tym przecież pisałam czyżby nikt nie czytał moich wypocin
jak się czarownica zorientowała co i jak to znowu musiała mieć nad nim jakaś kontrolę i wymyśliła ten cały rytuał, w którym musiał być wampir, wilkołak, doppelganger i czarownica
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
i ta wersja póki co jest najbardziej przystępna i najmniej naciągana
zgadzam sie z wami, tez mi się wydaje że to najbardziej prawdopodobne

ja mam nadzieje tylko że Rick nie stanie się teraz wrogiem wampirów, przecież Damon go tak ładnie przepraszał

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
1.pytanie tylko co takiego zrobiła Petrova, że co ileś tam lat powstaje jej doppelganger, na którego z uporem maniaka poluje Klaus?
2.no i ciekawi mnie jeszcze kogo tam wożą w tych trumnach, na bank Mamę Pierwotną, pewnie ktoś tam jeszcze zasuszony leży 3. a co do pana łowcy Michaela - obstawiam, że musi jakoś spokrewniony z Klausem, bo wtedy w barze Klaus wyczuł, że się zbliża....
4. co do najliższych odcinków skoro już wrócili do Mystic Falls to mogłaby Stefa obudzic Elijah, bo biedak prześpi najlepsze akcje


1..to pewnie też ma coś wspólnego z jakąś klątwą

2. mnie się wydaje że rodzeństwo pewnie jeszcze jakieś, może Klaus miał jeszcze jakiegoś przystojnego brata

3.ten aktor juz się gdzieś kiedyś pojawił, chyba w innym serialu bo ta twarz jest mi znajoma, czy nie było go w jakiś retrospekcjach?

4.co do Elijaha to jak Stefan był sam z trumnami to myślałam że uwolni go właśnie
__________________
"Zanim nabałaganisz, sprawdź, czy dasz radę posprzątać."
W.C.

http://withmaniabaroko.blogspot.com/
daggi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując