Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIETYPOWA zdrada - długi temat dla wytrwałych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 09:07   #16
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: NIETYPOWA zdrada - długi temat dla wytrwałych

Cytat:
Napisane przez Stella89 Pokaż wiadomość
Macie pewnie rację. Z tą kobietą to trwało krótko. Tylko tak się zastanawiam skoro kobiety wybaczają zdradę z zauroczenia, to wydawało mi się, żę tym bardziej można wybaczyć, jeśli On to zrobił dla załatwienia interesu, a nie dlatego, że go pociąga.

Jego ta sytuacja bardzo przygnębiła. Przepraszał tą kobietę za to co zrobił.

Zrozumiał, że pieniądze nie są najważniejsze chyba i że przez nie może mnie stracić. Mówi, że nie wyobraża sobie życia beze mnie i że jak na początku związku mówił, że w życiu nie wybaczłyby mi zdrady, to teraz kocha do tego stopnia, że po pewnym czasie byłby w stanie to zrobić.
Tyle, że interesów w życiu może być mnóstwo. Dziewczyny przytoczyły Ci kilka przykładów drobnych, ale jeżeli trafi się, że chłopak będzie miał propozycję naprawdę intratnego biznesu za sex? Jesteś pewna, że nie skorzysta? Wtedy to dopiero będzie miał wytłumaczenie - skoro wybaczyłaś za coś tak małego, to jak możesz nie wybaczyć jeżeli do zyskania jest coś o wiele większego?

Co do pogrubionego to naprawdę łaskawca! Sądzę, że powinnaś mu podziękować, że wybaczyłby Ci hipotetyczną zdradę. Co za tupet!
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując