Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 19:33   #4508
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja z tym moim cieniem dającym efekt jak ten kameleon też nie wiedziałąm długo co zrobić, z czym go połączyć. ostatecznie wyszło na to, że tylko nałożyłam go na całą powiekę i wykonturowałam plamę czernią (zewnętrzny kącik i załamanie powieki i dolna powieka).
ja też ostatnio nie szaleję z dopracowanymi mejkapami, bo prawie codziennie wstaję za późno i makijaże mam dość mocne, ale proste.

obczajałam w Naturze też te podkłady Bell i Catrice matujący, ten Catrice u mnie był dużo jaśniejszy, pewnie dlatego, ze Bell sie utlenił. Niestety u mnie na twarzy podkłady utleniają sie inaczej, niż na ręce, jedne bardziej, drugie mniej... A właśnie chcę sobie kupić jakiś zwykły, silikonowy podkład tylko na policzki, żeby jakoś przykryć i ochronić naczynka, które mi wychodzą od zimna i suchego powietrza. Teraz używam Nyxa ale troche mi szkoda tak tylko na część twarzy używać podkładu, który na całej twarzy sprawuje się tak dobrze, jak żaden inny a na policzki nie potrzebuję nie-wiadomo-czego, tam skórę mam w miarę bezproblemową
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora