Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-01, 08:04   #768
Kofaniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Aż pobiegłam po moją paletkę i musze powiedzieć że niestety tą w niej takie cienie których nigdy jeszcze nie uzywałam ani na sobie ani na klientkach... ale tymi które sie juz konczą to:
# 63 - czarny : zawsze i wszędzie czy robię kreskę, czy przyciemniam nim za jasny np. brąz
# 02 - biały : mimo że to cień modeluje nim kontury twarzy. Szczególnie do zdjęć ładnie podkresla niektóre walory urody.
# 707 - cielisty : uzywam go jako cień bazowy, poniewaz idealnie zgrywa sie z kolorem powieki, wyrównując go. Poza tym jest matowy i moga go uzywać nawet kobiety w wieku kiedy pojawiają sie zmarszczki (nie uwydatnia ich a nawet maskuje) Chyba niedługo będe musiała się wybrać i uzupełnić ten odcień :P
# 312 - herbaciane róże : jest idealy do makijażu slubnego! oczywiście jako cień juz modelujący a nie bazowy z tego co zauwazyłam dalej istnieje ten sam problem - malowanie panien młodych odcieniami różu. nawet jesli maja różowe dodatki to wystarczy że napije się dwa kieliszki i koło godziny 22 kiedy zaczyna byc zmęczona na zdjęciach wychodzi jak świnka pigi.. Błąd!
Oprócz tego odcienie aktualnie dość modne:
# 616 - jasne złoto (opalizujący)
# 59 - stare złoto (opalizujący) przyznam sie ze czasem mieszam go z poprzednim i nakładam jako bronzing.. polecam
# 07 - kawa z mlekiem - piękny matowy cień- używam go do makijażu dziennego. Sądze że "Lata" będą się w nim dobrze czuły. Zimy tez moga popróbować.
# 18 - brudne srebro? : ciężko dokłądnie określic. Cień zdecydowanie dla młodych dziewczyn! Bardzo mocno wyciąga ewentualne zmarszczki. Polecam do podkreślenia pola pod łukiem bwiowym. Ładnie otworzy oko.
# 318 - Ciemny brąz z drobinkami - polecam dla osób które nie lubią czarnych kresek. Drobinki są praktycznie nie widoczne po zrobieniu kreski. A można go wykorzystać do makijażu wieczorowego.
Pamiętajcie żeby dobrze przemyśleć każdy kolor, szczególnie te bardzo ostre np. ciemny róż czy niebieski np. turkus. Na ta jesień polecam dodatkowo rudości i zielenie. mozna je pięknie dograć

Oprócz tego uważam że INGLOT ma rewelacyjne pędzelki! Używam pędzelków inglota i sephory. Inglot ma oczywiście tańsze a w niczym nie ustępują tym bardzo drogim.

Pozdrawiam i w razie pytań piszcie wiadomości prywatne.
Kofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując